Удинезе – Верона 1 : 1

Удинезе – Верона   1 : 1

Отборът на Верона продължава да събира точки, но все още е доста под чертата на изпадащите в Серия А. Жълто-сините си тръгнаха с 1:1 при гостуването на борещия се за място в Европа от лятото отбор на Удинезе. Лазар Самарджич изравни в 21-ата минута за домакините от Удине, след като неговият съотборник Родриго Бекао си вкара автогол още в 4-ата минута. След този резултат Удинезе е на 7-о място с 29 точки, на 8 от Рома, заемащ 6-ата позиция и последна за участие в Лигата на Конференциите. Гостите от Верона са 18-и с 13 и на 5 от Специя, които са първи над чертата. В края на мача Верона излезе от защитата си и опита две добри възможности, които можеха дори да им осигурят и пълен успех. Сирил Ндонге тества вратаря Силвестри, а Бийол блокира изстрел на Кевин Ласаня от наказателното поле.