Интер победи Аталанта и за четвърта поредна година ще играе на полуфинал в Купата на Италия

Отборът на Интер победи Аталанта с 1:0 в първия сблъсък от четвърт-финалната фаза на Купата на Италия. Единственият гол в срещата отбеляза Матео Дармиан в 57-та минута

С този успех „нерадзурите“ се класираха за полуфиналите на турнира и вече са една фаза по-близо до защитата на трофея си от миналата година, когато спечелиха купата.

Единственият гол в срещата отбеляза Матео Дармиан в 57-та минута.

Голямата новина в Интер бе завръщането на Ромелу Лукаку сред стартовите 11. В началото на месеца той получи леко възпаление на сухожилието в лявото коляно и напусна терените.

В тази среща Симоне Индзаги пусна в игра 29-годишният белгиец с надеждата, че ще допринесе за продължаването на отбора в следващата фаза. Лукаку бе сравнително активен, но не отбеляза гол и напусна мача в 71-ата минута, когато бе заменен от Един Джеко.

С този успех Интер се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Италия и очаква следващият си съперник, който ще бъде определен от мача между Лацио и Ювентус.