Манчестър Юнайтед срещу Нюкасъл ще е финала за Купата на Лигата в Англия

Нотингам Форест – Манчестър Юнайтед   0 : 3

Манчестър Юнайтед ще спори с Нюкасъл на финала за Купата на Лигата в Англия. Срещата ще се играе на стадион „Уембли“, като „червените дяволи“ достигнаха до борбата за трофея след нов успех над Нотингам Форест с 2:0. Първият мач завърши 3:0 в полза на Манчестър. Двете попадения в реванша дойдоха в самия край на двубоя. Антони Марсиал откри в 73-ата минута, а три минути по-късно Фред оформи крайният резултат.  Джейдън Санчо се появи отново в игра за Манчестър Юнайтед след дълго отсъствие. В 56-ата минута Вегхорст бе спънат в наказателното поле на Нотингам Форест от Скот Маккена, след което играчите на Манчестър Юнайтед изразиха претенции за дузпа. Главният рефер обаче не отсъди такава, но ситуацията разрази дискусии. Сам Съридж имаше възможност да вкара почетно попадение за гостите в 82-ата минута, но не уцели опразнената врата на Манчестър Юнайтед. Така „червените дяволи“ се класираха за финала за Купата на Лигата където ще спорят с отбора на Нюкасъл.