Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Началниците на американската и суданската армия обсъдиха сигурността на гражданите на САЩ в Судан

[post-views]
[post-views]

Председателят на Съвета на началник-щабовете на въоръжените сили на САЩ ген. Марк Мили обсъди в телефонен разговор със суданския си колега Абдел Фатах Бурхан сигурността на американските граждани в Судан, съобщи Пентагонът, цитиран от Ройтерс.

„Двамата лидери обсъдиха сигурността на американците и развитието на ситуацията в Судан“, съобщи канцеларията на Мили.

Разговорът се състоя в момент, когато Вашингтон обмисля възможна евакуация на посолството си на фона на боевете в суданската столица.

Източник: bta.bg

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани