ЦСКА-София преодоля Арда и се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България

Отборът на ЦСКА-София се класира за полуфиналите в турнира за купата на България. „Червените“ се наложиха с 1:0 у дома срещу Арда Кърджали и очакват своя противник за следващата фаза :

В 19-ата минута на срещата столичани взеха аванс в резултата. Хайнц подаде по земя към Линдсет, който с пета продължи към вратарското поле и непокритият Амос Юга се разписа за 1:0. Четири минути след това „червените“ пропуснаха да отбележат втори гол чрез Тобиас Хайнц, чийто удар беше блокиран от защитата на Арда. В 49-ата минута Тобиас Хайнц центрира от ъглов удар и Юрген Матей засече кълбото с глава, но Господинов изби топката. Точно 20 минути след това Данило Асприля проби и подаде топката към Джонатан Линдсет, който шутира неточно от дистанция. Минута преди изтичане на редовното време Станислав Иванов пусна към резервата Борис Тютюков, който по диагонала стреля покрай вратата на „армейците“.