Григор Димитров и Миомир Кецманович  доиграват днес срещата си в Монте Карло

Мачът на най-добрия български тенисист Григор Димитров срещу сърбина Миомир Кецманович на турнира от сериите „Мастърс“ в Монте Карло бе прекъснат заради дъжд.  Димитров спечели първия сет с 6:4, а във втората част води с 2:1, като предстои да сервира противникът му :

Двубоят от втория кръг на Мастърс 1000 турнира в Монте Карло между Григор Димитров и Миомир Кецманович ще бъде доигран днес. Срещата започна в сряда следобед, като при резултат 6:4, 2:1 в полза на Димитров беше прекъсната заради дъжд. В продължение на около 3 часа организаторите изчакваха метеорологичните условия да се подобрят и тенисистите да могат да се върнат на корта и да довършат започнатото, но в крайна сметка това не се случи. Още един двубой от втория кръг ще бъде доигран днес.  Холгер Руне срещу Сумит Нагал. Именно победителите от тези две срещи ще се срещнат на осминафиналите, които също трябва да се състоят в четвъртък. Срещу Кецманович Димитров навакса ранно изоставане и след два осъществени пробива се поздрави с успех в първия сет с 6:4 след 45 минути игра. В първите три гейма на втората част пробиви нямаше, а след тях дойде и дъждовната пауза, отложила впоследствие развитието на двубоя за днес.