Футболно шоу между преподаватели и слушатели

Във Военна академия „Г. С. Раковски“ се проведе поредното футболно шоу между преподаватели и слушатели, организирано от спортен клуб „Военна академия“, съобщи председателят на клуба полковник от запаса Боян Алексиев.

Играта тръгна равностойно, даже слушателите първи имаха няколко възможности да открият резултата, но с добри прояви вратарят полковник Румен Христов запази мрежата на преподавателите суха. Няколко добри комбинации между Чакъров, Брънеков и Дринков, само за няколко минути увеличиха резултата на 3 : 0. Слаба надежда се появи по лицата на слушателите, вкарвайки гол в последната минута на първото полувреме.

Три непростими грешки на младежите в началото на второто полувреме, обаче доведоха до резултат от 6 : 1 за преподавателите. После мачът се доиграваше.Слушателите помолиха да има трета среща преди изпитите – заричат се в третия мач, купата да е тяхна.