Българските кикбоксьори спечелиха 9 балкански титли на първенството в Черна гора

България излъчи 9 балкански шампиони на първенството по кикбокс, което се проведе в Черна гора.

Балкански шампиони в своите категории станаха българските кикбоксьори :

Калина Колева – два златни медала в стиловете киклайт контакт и пойнт файтинг в категория до 60 кг.

Мартин Димитров – злато в стил пойнт файтинг кат. до 63 кг и сребро в стил киклайт контакт кат. до 57 кг.

Константин Кръстев – злато в стил киклайт контакт, кат. – 74 кг

Станислав Станчев – злато в стил киклайт контакт , кат. -57 кг

Златослав Иванов – злато в стил лайт контакт, кат. – 57 кг

Мартин Димов – злато в стил пойнт файтинг, кат. – 37 кг

Петър Крачунов – злато с тил киклайт контакт кат. – 37 кг

Николая Георгиева – злато в стил пойнт файтинг, кат – 42 кг

В състезанието участваха 8 балкански държави и 198 състезатели, които изиграха общо 207 срещи в отделните стилове и категории.

Страната ни зае 4-о място в общото класиране по медали със спечелени 20 отличия от които 9 златни, 7 сребърни и 4 бронза.