Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Васил Василев и Събина Радева-Кафтанова станаха индивидуални шампиони на Държавното военно първенство по тенис на маса

[post-views]
[post-views]
Васил Василев и Събина Радева-Кафтанова станаха индивидуални шампиони на Държавното военно първенство по тенис на маса

Държавното военно лично-отборно първенство по тенис на маса за 2025 година завърши с определянето на индивидуалните шампиони при мъжете и при жените.

Общо над 100 състезатели от 14 военни спортни клуба взеха участие в синглите.

При мъжете шампион стана Васил Василев от ВСК „Тракиец 2007“. На финала той победи с 4:2 гейма Владимир Димитров от ВСК „Транс-Логистик“. На трето място останаха Цветан Андреев от ВМСК „Варна“ и Искрен Лозанов от ВСК „Бенковски“.

В индивидуалната надпревара при жените шампион на Държавното военно лично-отборно първенство по тенис на маса стана Събина Радева-Кафтанова от ВСК „Щурмовик“. На финала тя се наложи над Деница Анастасова от ВСК „Тракиец 2007“ с 4:0 гейма. На трето място останаха Деница Александрова от ВСК „Геоспорт“ и Елка Динева от ВСК „Щурмовик“.

Всички призьори бяха наградени от заместник председателя на Националната военна спортна федерация (НВСФ) бригаден генерал Теодор Тодоров, който закри шампионата.

Ръководител на първенството беше полковник Венелин Дерибеев. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани