Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Държавният секретар Рубио каза, че САЩ nроучват възможностите за разполагане на международни сили в Газа; въпросът ще се обсъди в Катар днес

[post-views]
[post-views]
САЩ обявиха четири организации „Антифа“ в Европа за терористични

Държавният секретар на САЩ Марко Рубио каза, че във Вашингтон проучват възможностите за резолюция на ООН или за международно споразумение за разполагането на мултинационални мироопазващи сили в ивицата Газа, като въпросът ще бъде обсъден в Катар днес, предаде Ройтерс.

„Много от страните, които проявиха интерес за участие на някакви ниво- било то с финансови средства, с жива сила, или и с двете – ще се нуждаят от това (резолюция на ООН или международно споразумение – бел. ред.), заяви Рубио в самолета си по пътя от Израел за Катар.

„Имаме цял екип, който работи по въпроса“, добави той.

Източник: bta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани