Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Президентът подписа указ за първото заседание на 52-рото Народно събрание на 30 април

[post-views]
[post-views]
Президентът подписа указ за първото заседание на 52-рото Народно събрание на 30 април

Държавният глава Илияна Йотова подписа указ, с който свиква на първо заседание новоизбраното 52-ро Народно събрание в 10.00 часа на 30 април 2026 г. Указът е на основание чл. 75 от Конституцията.

В рамките на първото заседание президентът Илияна Йотова ще отправи обръщение към новоизбраните народни представители.

Източник: president.bg

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани