Министърът на отбраната Атанас Запрянов се срещна днес, 7 май, с министъра на електронното управление Георги Шарков. Двамата изразиха взаимна благодарност за отличното сътрудничество през настоящия мандат.
Министър Запрянов и министър Шарков споделиха своето удовлетворение и от дългогодишните си ползотворни професионални контакти в предходните години.
В знак на уважение двамата размениха почетни плакети на Министерството на отбраната и Министерството на електронното управление с пожелания за здраве и успех.
Източник: mod.bg