07:00 Библейски загадки 1 ч. – док. филм
07:45 Курс по английски език
08:15 Марсилия /2 с., 1 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Войнишки разкази: Вечният художник
09:30 Социални профили с Евгени Мандаджиев П
10:00 Скъпа моя – игр. филм /Великобритания/
12:00 Дивият Франк в Индия / 1 еп./ – док. филм
13:00 Библейски загадки 2 ч. – док. филм
13:30 Планетата Земя /13 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Отдел Фалшива самоличност /3 с., 10 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /6 еп./ – док. филм
16:00 Марсилия /2 с., 2 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Войнишки разкази: Вечният художник
17:30 Дивият Франк в Индия / 1 еп./ – док. филм
18:30 Световните градове на България: Малко Търново
19:30 Библейски загадки 3 ч. – док. филм
20:00 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 1 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Крос Крийк – игр. филм /САЩ/
23:00 Библейски загадки 1 ч. – док. филм
00:00 Около света /6 еп./ – док. филм
00:30 Лош син – игр. филм /Франция/
02:30 Повторения
07:00 Световните градове на България: София
07:30 Военните репортери: Родопи 2024
08:00 Около света /7 еп./ – док. филм
08:30 Курс по английски език
09:00 Кой е бил Исус:Детство – док. филм
10:00 Крос Крийк – игр. филм /САЩ/
12:00 Съвременни шпиони 2 ч. – док. филм
13:00 Бялата лента – игр. филм /копродукция/
15:30 Самра – /39 и 40 еп./ сериал /копродукция/
17:30 Войнишки разкази: Квартет Армейска песен
18:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска П
18:30 Военните репортери: НАТО
19:00 Вдъхновението Атлас: Докосване до Париж
19:30 Безкрайната градина – игр. филм /България/
21:00 Изумление и трепет – игр. филм /Франция/
23:00 Военните репортери: НАТО
23:30 Започнахме заедно – игр. филм /Унгария/
01:30 Около света /7 еп./ – док. филм
02:00 Повторения
07:00 Световните градове на България: Една внезапна спирка
07:30 Военните репортери: НАТО
08:00 Около света /8 еп./ – док. филм
08:30 Курс по английски език
09:00 Кой е бил Исус: Мисията – док. филм
10:00 Изумление и трепет – игр. филм /Франция/
12:00 Проект Земя /1 еп./ – док. филм
12:45 Извън закона – игр. филм /копродукция/
15:00 Самра – /41 и 42 еп./ сериал /копродукция/
16:20 Концерт: 20 години красота
18:05 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска
18:35 Кой е бил Исус: Последните дни 3 ч. – док. филм
19:30 Зона Замфирова – игр. филм /Сърбия/
21:00 Моят крал – игр. филм /Франция/
23:00 Великденски перашки
23:30 Кръгове – игр. филм /копродукция/
01:30 Около света /8 еп./ – док. филм
02:00 Повторения
Ден на храбростта и празник на БА
07:00 Америка: факти срещу измислици /1 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език 15 урок, 1 ниво
08:00 Марсилия /2 с., 2 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Празнично студио с водещ Евгени Кръстев
10:00 Водосвет на бойните знамена
10:30 Празнично студио
11:00 Празничен концерт
12:30 Военните репортери: Сбъдната мечта
13:30 Планетата Земя /14 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 1 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /9 еп./ – док. филм
16:00 Марсилия /2 с., 3 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Ритуалите в Българската армия
17:30 Дивият Франк в Индия / 2 еп./ – док. филм
18:30 Кой е бил Исус:Последните дни
19:30 За Свети Георги и храбростта
20:00 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 2 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Питон 357 – игр. филм /копродукция/
23:00 Ние сме НАТО
23:30 Велик е нашият войник П
00:00 Около света /9 еп./ – док. филм
00:30 Никога не късно за любов – игр. филм /Италия, Франция/
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици /2 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Марсилия /2 с., 3 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска П
09:30 Военните репортери: Балканската война между победите и поуките
10:00 Питон 357 – игр. филм /копродукция/
12:00 Дивият Франк в Индия / 3 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /15 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 2 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /10 еп./ – док. филм
16:00 Марсилия /2 с., 4 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Балканската война между победите и поуките
17:30 Скритата история на България с Янко Гочев
18:00 Златната църква на цар Симеон – док. филм
18:30 Новини
19:15 Спорт +
20:00 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 3 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Процес на мир и любов – игр. филм /Франция/
23:00 Новини П
23:30 Спорт + П
00:00 Около света /10 еп./ – док. филм
00:30 Неканения гост – игр. филм /Франция/ 12 год.
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици /3 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Марсилия /2 с., 4 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Военните репортери: Там, където поникват криле
09:30 Спорт + П
10:00 Процес на мир и любов – игр. филм /Франция/
12:00 Дивият Франк в Индия / 4 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /16 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 3 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /11 еп./ – док. филм
16:00 Марсилия /2 с., 5 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Там, където поникват криле
17:30 Дивият Франк в Индия / 4 еп./ – док. филм
18:30 Новини
19:15 Пресечна точка
20:00 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 4 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Шест седмици – игр. филм /Унгария/
23:00 Новини
23:30 Пресечна точка
00:00 Около света /11 еп./ – док. филм
00:30 Мадам Роза – игр. филм /Франция/ 12 год.
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици /4 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Марсилия /2 с., 5 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Мини Мис и Мини Мистър П
09:30 Пресечна точка с Евгени Кръстев П
10:00 Шест седмици – игр. филм /Унгария/
12:00 Дискавъри Атлас: Франция
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /17 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 4 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /12 еп./ – док. филм
16:00 Марсилия /2 с., 6 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Съвместни проекти
17:30 Юртата на древните българи – модел на света – док. филм
18:00 Мисия Здраве с Мария Петкова
18:30 Новини
19:15 Социални профили с Евгени Мандаджиев
20:00 Отдел Фалшива самоличност /4 с., 5 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Парфюмите – игр. филм /Франция/
23:00 Новини П
23:30 Социални профили с Евгени Мандаджиев П
00:00 Около света /12 еп./ – док. филм
00:30 Вторият баща – игр. филм /Франция/ 12 год.
02:30 Повторения
Всички права запазени © 2024
Изработено от Netpeak
Fake News