07:00 Гигантска Панда / 5 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Братството /2 с., 7 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Военните репортери: Кооператив Кий
09:30 Социални профили с Евгени Мандаджиев
10:00 Питон 357 – игр. филм /Франция, Германия/
12:00 Дивият Франк в Австралия /5 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /13 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Марсилия / 2 с., 4 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /2 еп./ – док. филм
16:00 Братството /2 с., 8 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Кооператив Кий
17:30 Дивият Франк в Австралия /5 еп./ – док. филм
18:30 Новини
19:15 Конфликтни зони с Атина Пашова и Красимир Белчев
20:00 Марсилия / 2 с., 5 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Обирът – игр. филм /Великобритания/
23:00 Новини
23:30 Конфликтни зони
00:00 Около света /2 еп./ – док. филм
00:30 Господин Клайн – игр. филм /Франция/
02:30 Повторения
07:00 Световните градове на България: Севлиево
07:30 Военните репортери: Шабла 2024
08:00 Около света /3 еп./ – док. филм
08:30 Курс по английски език
09:00 Светът на бъдещето /10 еп./ – док. филм
10:00 Обирът – игр. филм /Великобритания/
12:00 Дискавъри Атлас: Индия – док. филм
13:00 Изгубени илюзии – игр. филм /Франция, Белгия/
15:30 Хайба /6 и 7 еп./ – сериал/копродукция/
17:15 Войнишки разкази: Христо Владев
17:30 Извън обсег
18:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска п
18:30 Военните репортери: Хемус
19:00 Не пипай мангизите – игр. филм /Франция, Италия/
20:30 Изопачената история с Кънчо Кожухаров П
21:00 Блокада – игр. филм /Унгария/
23:00 Военните репортери: Хемус
23:30 Трансилвания – игр. филм /Франция/ 12 год.
01:30 Около света /3 еп./ – док. филм
02:00 Повторения
07:00 Световните градове на България: Плевен
07:30 Военните репортери: Хемус
08:00 Около света /4 еп./ – док. филм
08:30 Курс по английски език
09:00 Светът на бъдещето /11 еп./ – док. филм
10:00 Блокада – игр. филм /Унгария/
12:00 Дискавъри Атлас: Мексико – док. филм
13:00 Противникът – игр. филм /копрподукция/
15:30 Хайба /8 и 9 еп./ – сериал/копродукция/
17:30 Разкази за оръжието: Оръжията на Германия 1 ч.ерманияТ
18:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска
18:30 Военните репортери: Страж, огън, щит
19:00 Шест седмици – игр. филм /Унгария/
20:30 Скритата история на България
21:00 Последният известен адрес – игр. филм /Франция, Италия/
23:00 Военните репортери: Страж, огън, щит
23:30 Изчезването – игр. филм /Франция/
01:30 Около света /4 еп./ – док. филм
02:00 Повторения
07:00 Гигантска Панда / 6 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Братството /2 с., 8 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Военните репортери: Авиатори оцеляват на предела 1 ч.
09:30 Конфликтни зони П
10:00 Последният известен адрес – игр. филм /Франция, Италия/
12:00 Дивият Франк в Австралия /6 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /14 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Марсилия / 2 с., 5 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /5 еп./ – док. филм
16:00 Братството /2 с., 9 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Авиатори оцеляват на предела 1 ч.
17:30 Дивият Франк в Австралия /6 еп./ – док. филм
18:30 Новини
19:15 Пресечна точка
20:00 Марсилия / 2 с., 6 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Град край морето – игр. филм /САЩ/
23:00 Новини
23:30 Пресечна точка
00:00 Около света /5 еп./ – док. филм
00:30 Братовчед – игр. филм /Франция/ 12 год.
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици / 1 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Братството /2 с., 9 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска
09:30 Пресечна точка
10:00 Град край морето – игр. филм /САЩ/
12:00 Дивият Франк в Калифорния /1 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /15 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Марсилия / 2 с., 6 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /6 еп./ – док. филм
16:00 Братството /2 с., 10 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Авиатори оцеляват на предела 2 ч.
17:30 Скритата история на България с Янко Гочев
18:00 Чудото на вкаменената сватба – док. филм
18:30 Новини
19:15 Спорт +
20:00 Марсилия / 2 с., 7 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Европудинг – игр. филм /Франция/
23:00 Новини П
23:30 Спорт + П
00:00 Около света /6 еп./ – док. филм
00:30 Времето на вълка – игр. филм /копродукция/ 12 год.
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици / 2 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Братството /2 с., 10 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Военните репортери: Лавина
09:30 Спорт + П
10:00 Европудинг – игр. филм /Франция/
12:00 Дивият Франк в Калифорния /2 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /16 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Марсилия / 2 с., 7 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /7 еп./ – док. филм
16:00 Братството /2 с., 11 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Лавина П
17:30 Изопачената история с Кънчо Кожухаров
18:00 Златната църква на цар Симеон – док. филм
18:30 Новини
19:15 Пресечна точка
20:00 Марсилия / 2 с., 8 еп. / – сериал /Франция/
21:00 Камериерката – игр. филм /Чехия, Словакия/
23:00 Новини
23:30 Пресечна точка
00:00 Около света /7 еп./ – док. филм
00:30 Вера Дрейк – игр. филм /Великобритания/ 12 год.
02:30 Повторения
07:00 Америка: факти срещу измислици /3 еп./ – док. филм
07:30 Курс по английски език
08:00 Братството /2 с., 11 еп./ – сериал /Франция/
09:00 Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска
09:30 Пресечна точка с Евгени Кръстев
10:00 Камериерката – игр. филм /Чехия, Словакия/
12:00 Дивият Франк в Калифорния /3 еп./ – док. филм
13:00 Новини
13:30 Планетата Земя /17 еп./ – док. филм
14:00 Курс по английски език
14:30 Марсилия / 2 с., 8 еп. / – сериал /Франция/
15:30 Около света /8 еп./ – док. филм
16:00 Братството /2 с., 12 еп./ – сериал /Франция/
17:00 Военните репортери: Европейски Спартан
17:30 Среща с Атон – док. филм Елена
18:00 Мисия Здраве с Мария Петкова
18:30 Новини
19:15 Социални профили с Евгени Мандаджиев
20:00 Забравени от бога / 1 еп. / – сериал /Нидерландия/ 12 год.
21:00 Макс и чистачите – игр. филм /Франция, Италия/
23:00 Новини П
23:30 Социални профили с Евгени Мандаджиев П
00:00 Около света /8 еп./ – док. филм
00:30 Сезар и Розали – игр. филм /копродукция/
02:30 Повторения
Всички права запазени © 2024
Изработено от Netpeak
Fake News