Бразилия разгроми Панама с 4:0 в контрола

Бразилия разгроми Панама с 4:0 в контрола, която бе част от подготовката за предстоящото Световно първенство. Зрителите видяха мач на една врата, в който домакините имаха тотално превъзходство. Головата фиеста бе открита от Неймар, който се разписа в 27-ата минута, а в 40-ата защитникът Даниел Алвес покачи на 2:0.

Хълк (46) направи преднината на „селесао” класическа след асистенция с фамозно изпълнение с пета на Неймар. Резервата Вилиан фиксира крайното 4:0 в 73-тата минута.

Броени секунди след това реферът Раул Ороско (Колумбия) изгони футболист на Панама за нарушение в наказателното поле, но по неизвестни причини не отсъди дузпа за Бразилия.

Бразилците записаха осма последователна победа, а до световните финали ще премерят сили единствено със Сърбия (6 юни), преди да излязат срещу Хърватия в мача на откриването на 12 юни.