Левски записа равенство в Анталия

Отборите на Левски и третия в румънското първенство Петролул завършиха 1:1 в контрола в Анталия. Божидар Краев се разписа в 66-ата минута, а Мареш възстанови равенството в 81-ата. Срещата се проведе на тежки условия заради проливния дъжд, който се изсипа над турския курорт. Много силен вятър също затрудняваше изявите на двата тима, като на няколко пъти измести скамейката на столичани. „Сините“ могат повече да съжаляват за равенството, тъй като имаха няколко чисти положения за гол. Играта на тима бе раздвижена от влезлия на почивката Краев, който се понрави с няколко добри отигравания, сред които и майсторски изработеното попадение. Либан Абди пък стартира като титуляр и отново остави добри впечатления с играта си.
Наставникът Стойчо Стоев направи пет промени в състава в сравнение със загубата от Спартак (Миява) в събота. Завърнаха се тримата национали – Гаджев, Стойчев и Велев. Пламен Илиев също е титуляр на вратата, след като в предишните два мача по 90 минути пази Боян Йоргачевич. Абди пък зае мястото на Божидар Краев.