Общоамейски шампионат по футбол на малки врати в Карлово

репортер Добрин Иванов
оператор Цветомир Ташков

61-ва стрямска механизирана бригада Карлово е домакин на ОАШ по футбол на малки врати. В рамките на 5 дни осем отбора от структурите на МО мерят сили за да излъчат тазгодишния шампион.
През днешният предпоследен ден на шампионата гвоздеят станаха двете полуфинални срещи.
В първата един срещу друг излязоха отборите на В. Ф. 24150 Стара Загора и ВМС. Сред много оспорвана битка краен победител стана тимът на ВМС с победа с 1:0. Единствения гол в срещата отбеляза матрос Калин Колев в 16 минута. На финала утре моряците очакват тима на НВУ Васил Левски.
Във втората полуфинална среща търновци се наложиха над домакините от 61 стрямска механизирана бригада Карловос 2:0. Двете попадения отбеляза Ивайло Тодоров във всяко от двете полувремена. Загубата лиши отборът на Карлово да защити шампионската си титила от миналата година.
На 12 юни от 9 часа предстои двубоят за трето място е, а финалът е от 10 часа. Награждаването и закриването на ОАШ по футбол на малки врати Карлово 2015 е от 12 часа.