Отборът на НВУ „Васил Левски” спечели шампионската титлата от ОАШ по футбол на малки врати Карлово 2015

репортер Добрин Иванов
оператор Цветомир Ташков

61 стрямска механизирана бригада Карлово стана домакин на ОАШ по футбол на малки врати. В рамките на 5 дни осем отбора от структурите на МО премериха сили за да излъчат тазгодишния шампион. Това са:

В.Ф. 3475 Карлово

През днешният последен ден на шампионата се изиграха двете последните и най-важни срещи – финалът и двубоят за третото място.
С бронзовите медали заслужено се окичика състезателите на В. Ф. 24150 Стара Загора. В малкия финал те се наложиха с 4:1 над домакините от В.Ф. 34750 Карлово. За Стара Загора точни бяха Петър Митрев в 4 минута, Иван Манев с две попадения в 24 и 38 и Мартин Монев в 40 минута. Иван Ненов в 3 минута отбеляза единственото попадение за стрямци.
Шампион на от ОАШ по футбол на малки врати Карлово 2015 стана отборът на НВУ „Васил Левски”. Във оспорван финал те победиха тимът на ВМС с 3:2. За победителите голове отбелязаха Николай Андреев в 4 минута и Ивайло Тодоров в 17 и 28 минути. За моряците точни бяха Тодор Демерджиев в 23 минута и Пенко Димов в 40 минута.
Индивидуалните призове отидоха за :
Най – добър вратар – Тихомир Тодоров НВУ „Васил Левски”
Най – добър защитник – Златко Николов от на В. Ф. 24150 Стара Загора
Най добър нападател и голмайстор на турнира с 9 попадения – Ивайло Тодоров от НВУ „Васил Левски”.

Следвашият ОАШ е по ориентиране в Боровец от 24 до 26 юни.