Информационен център на Министерство на oтбраната

Във Военна академия продължава първенство по футбол на малки врати на софийски гарнизон

Във военна академия продължават оспорваните двубои от гарнизонното първенство по футбол на малки врати на софийския гарнизон. През днешния втори ден се изиграха 4 двубоя. В първия двубой от първа група съставът на Министерството на отбраната записа красива загуба с 0:1 от отборът на ВВС. Така летците са вече със 6 точки от два мача и оглавиха групата. В другия мач от нея Военна Информация победи с 1:0 отбора на Военна Академия и заема второто място. Военна академия са трети , четвърти са отборът на МО, а пети този на ВП. В другата група се изиграха два доста резултатни двубоя. В първия мач за деня Националната Гвардейска Част победи стационарна КИС с 5:2 и след вчерашната победа със 2:1 над СВ оглави класирането със 6 точки. От своя страна СВ успяха във втория си мач да се стегнат след вчерашната загуба и победиха ВМА с 5:3 и вече са на трето място. Утре двубоите в групите продължават от 13 часа.