Кливланд – Филаделфия 108:86

SPORT_NBAКайри Ървинг се завърна в игра за Кливлънд Кавалиърс след продължително отсъствие заради контузия, за победата на своя тим със 108:86 точки над аутсайдера Филаделфия. Фили загуби десети пореден двубой, и продължава да има само един успех от 29 мача. Ървинг игра за първи път от Финалите миналия сезон, когато счупи капачката на коляното си. Той демонстрира отлична форма, и за 18 минути регистрира 12 точки. ЛеБрон Джеймс записа 23 точки, плюс няколко страхотни забивки, като изобщо не игра в последната четвърт. Матю Делаведова записа 20 точки за победата. Нерленс Ноел завърши с 15 точки и 12 борби за Филаделфия, които са със 17 поредни загуби при гостуванията си този сезон. Интрига в мача отсъстваше, и още във втората четвърт всичко изглеждаше ясно. В третия период разликата достигна почти 30 точки, и единственото, което Фили успя да стори, бе да я намали до двайсетина.