Монако – ЦСКА (Москва) 3 : 0

Монако – ЦСКА (Москва)   3 : 0

monacoooСлед няколко контузии, които провалиха кариерата му в Челси и Манчестър Юнайтед, Радамел Фалкао показа, че още е рано да бъде отписван. Колумбиецът заби два гола във вратата на ЦСКА (Москва) за победата на Монако с 3:0 в двубой от 4-ия кръг в група „Е“ на Шампионската лига. Успехът запази първото място на френския тим, който е много близо до класиране за осминафиналите. Въпреки загубата, ЦСКА също има теоретични шансове да продължи напред, но само ако спечели оставащите си два мача. Георги Миланов се появи като резерва за руския тим. Родният национал замени Зоран Тошич в 71-ата минута. Всички попадения на стадион „Луи II“паднаха още до почивката, а освен Фалкао се разписа и Валер Жермен.