Левски наказа Монтана в Ловеч и продължава без загуба

SPORT_LEVSKIОтборът на Левски победи с 3:1 Монтана при гостуването си в Ловеч в мач от 14-ия кръг на Първа лига. “Сините” показаха, че са по-класният тим и заслужено стигнаха до успеха. Преди почивката двата тима си размениха по един гол. За гостите откри Божидар Краев, а Костадин Дяков изравни. Вторият гол за тима от София бе много красив, като негов автор бе бранителят Димитър Пиргов в средата на втората част. В самия край на срещата пък Илиан Мицански отбеляза първия си гол за тима в официален мач и така оформи крайния резултат. По този начин Левски остава единственият тим в елита, който все още няма загуба. Въпреки това „сините“ остават на второ място в подреждането след шампиона Лудогорец.