Манчестър Сити – Ливърпул 1 : 1

Манчестър Сити – Ливърпул   1 : 1

int_170319_fc_manchester_city_vs_liverpool1170Манчестър Сити и Ливърпул изиграха изключително атрактивен и вълнуващ двубой на „Етихад“, като срещата завърши 1:1. Двубоят се игра на невероятно скорост от първата до последната минута и бе изпълнен с множество положения. И двете попадения паднаха през второто полувреме. Джеймс Милнър откри от дузпа, а Серхио Агуеро изравни. Аржентинецът обаче се отчете и с няколко пропуска. Мърсисайдци също имаха великолепни възможности, като най-добрата бе пропусната от Адам Лалана, който направи уникален пропуск.  Резултатът не е приятен и за двата отбора, които останаха трети и четвърти в класирането. Той облагодетелства Тотнъм, който днес спечели и има две точки аванс пред Сити, и Манчестър Юнайтед, който изостава с четири точки от Ливърпул, но е изиграл два мача по-малко.