Франция – Англия 3 : 2

Франция – Англия   3 : 2

00669170Франция записа престижна победа с 3:2 над Англия в приятелски мач, игран на „Стад дьо Франс“. Два от големите съперници в европейския футбол сътвориха истински спектакъл, а накрая радостта бе за домакините, въпреки че почти цяло второ полувреме те играха с човек по-малко след червения картон на Рафаел Варан. Хари Кейн вкара и двата гола за англичаните, а за „петлите“ точни бяха Самюел Юмтити, Джибрил Сидибе и Усман Дембеле, който реализира победното попадение в 78-ата минута. Селекционерът на Франция Дидие Дешан заложи в атака на Оливие Жиру и Килиан Мбапе, а атаката на „трите лъва“ се водеше от Хари Кейн, който откри резултата още в 9-ата минута. Звездата на Тотнъм получи перфектен пас от Райън Бертранд и от няколко метра нямаше как да сгреши.