Тотнъм – Уест Хям 2 : 3

Тотнъм – Уест Хям   2 : 3

2885d2684fd73626f1b52a09c159d7d6Уест Хям постигна най-впечатляващата си победа от началото на сезона. Хората на Славен Билич обърнаха Тотнъм за 3:2 на „Уембли“ в мач от осминафиналната фаза в Купата на лигата. „Чуковете“ изоставаха с 0:2 на полувремето, но буквално излязоха преобразени за второто полувреме и до голяма степен спасиха работата на своя наставник, който е под напрежение заради слаби резултати. Али Сисоко откри резултата за „шпорите“ още в 6-та минута. Деле Али направи 2:0 в 37-та минута.  И за двата гола асистира кореецът Хюн-Мин Сон. През второто полувреме дойдоха минутите на Андре Аю. Ганайският нападател вкара в 55-та и 60-та минута, за да възстанови равенството. В 70-та минута Анджело Огбона направи обратът пълен и зарадва тази част от Лондон, която обича Уест Хям.