България – Черна гора 3 : 1

България – Естония 3-0

bulgaria mladejiМладежкият национален отбор на България записа първа победа в квалификациите за Евро 2019. “Лъвовете” на Антони Здравков надиграха с 3:1 Черна гора в Стара Загора. Първият гол в срещата падна в 47-ата минута, когато Кирил Десподов разстреля стража на гостите. Шест минути по-късно Кръстевич изравни, но това не смути българите и в 58-ата минута Божидар Краев отново даде аванс на тима. Крайният резултат оформи Наско Милев в 66 минута. Младежкият ни национален отбор започна по разочароващ начин участието си в квалификациите и след първите си 4 мача не успя да запише победа. Съставът на Антони Здравков загуби у дома от Люксембург, а след това направи две равенства с Казахстан, преди да падне с 0:3 при визитата си на Франция. Сега младите “лъвове” се справиха с Черна гора и събраха актив от 5 точки в група 9.