Отлично представяне за Българската армия на щафетния „Екиден маратон“ в София

Отборът на SLS спечели четвъртото издание на щафетния Екиден маратон, който се проведе по софийските улици и с него бе отбелязано Съединението на България.
Тимът на SLS, за който на първи пост бяга популярният водещ Деян Славчев – Део, а негови съотборници бяха някои от водещите лекоатлети в страната – Иво Балабанов, Александър Сръндев, Димчо Мицов, Йоло Николов и Митко Ценов, финишира 42-километровата дистанция за 2:15:39 часа. На второ място завърши отборът на Маратон Пловдив с време от 2:19:58 часа. Бронзовите медали в общото класиране останаха за Dream Team 5kmrun с общо време 2:28:29 часа. Dream Team 5kmrun взе и отличието за най-бърза „смесена щафета“.Четвърти остана отборът на Българската армия. При държавните структури тимът на Българска армия изпревари отборите на 68 бригада Специални сили, Полицейски спортен клуб и Пожарникарите. Армейците, в чийто състав бяха скибегачите Веселин Цинзов и Станимир Беломъжев, заедно с Тодор Димитров, Стефан Тодоров, Илия Куцаров и Цветан Бисеров, финишираха за 2:30:11 часа.