Манчестър Юнайтед – Йънг Бойс 1 : 0

Манчестър Юнайтед – Йънг Бойс   1 : 0

Manchester UnitedГол на Маруан Фелаини в 91-ата минута донесе победата на Манчестър Юнайтед в домакинството срещу Йънг Бойс. Отборът на Жозе Моуриньо спечели с 1:0 и се класира за осминафиналите на Шампионската лига. „Червените дяволи“ бяха на път да разочарован за пореден път феновете си, като бяха близо до това да завършат трети пореден домакински мач в Шампионската лига без отбелязан гол. На „Олд Трафорд“ пък личаха доста празни места. Йънг Бойс напуска Манчестър силно разочарован. Швейцарците играха отлично през второто полувреме и стигнаха до няколко прекрасни възможности да открият резултата. При една от ситуациите Давид Де Хеа направи фантастично спестяване. Разочарованието на гостите бе още по-голямо, тъй като при победния гол на Ман Юнайтед Фелаини си поведе топката с ръка преди да нанесе удар.