Уулвърхямптън – Манчестър Юнайтед 2 : 1

Уулвърхямптън – Манчестър Юнайтед   2 : 1

wolvzMанчестър Юнайтед преглътна втора загуба с 1:2 от Уулвърхамптън на „Молиню“ в рамките на малко повече от две седмици. След като „вълците“ отстраниха „червените дяволи“ в турнира за Купата на Англия, днес стигнаха и до обрат с 2:1 в двубой от 33-тия кръг на Премиър лийг. Селекцията на Оле Гунар Солскяер поведе с гол на Скот Мактоминей (13'), но Диого Жота (25') изравни сравнително бързо. След почивката гостите останаха с човек по-малко, след като капитанът Ашли Йънг получи два жълти картона в рамките на пет минути, а Уулвс се възползва максимално и стигна до пълен обрат след автогол на Крис Смолинг (77'). Така Юнайтед пропусна възможността не само да влезе в топ 4 отново, но дори и да се изкачи до третото място във временното класиране.