Лудогорец отново е в групите на Лига Европа!

LUDOGORECОтборът на Лудогорец се класира за четвърти път в историята си за груповата фаза на Лига Европа. „Орлите“ отстраниха словенския Марибор в плейофите на надпреварата, след като завършиха 2:2 при гостуването на стадион „Лютский върт“. Първатa среща в България бе приключила 0:0 и така с головете си на чужд терен разградчани отново са в групите. Мачът започна отлично за играчите на Станислав Генчев и на почивката те водеха с 2:0 след попадения на Марселиньо и Клаудиу Кешерю. След почивката обаче подцениха съперника и позволиха да им бъдат отбелязани две попадения. Последните минути на срещата бяха доста драматични, но до пълен обрат не се стигна. Днес бе изтеглен и жребия за груповата фаза. Лудогорец се падна в група с ЦСКА (Москва), Еспаньол и Ференцварош.