Провал за ЦСКА-София в Стара Загора

Преди Осиек – ЦСКА

CSKAБерое нанесе втора загуба на ЦСКА-София от началото на шампионата, след като победи „армейците“ с 2:1 на собствения си стадион в дербито на XI кръг на efbet Лига. В 31-ата минута домакините се възползваха от грешка на Кери в централната зона и откриха резултата, а точен бе Ибрахима Конте. След почивката резервата Рубен Бригидо вкара красив гол в 78-ата, а Али Соу отбеляза за гостите в 90-ата минута, оформяйки крайното 2:1. След успеха Берое се изкачи на 5-ата позиция в класирането с 18 точки. ЦСКА-София остава на четвърто място с 19 точки, като столичани изостават от лидера Лудогорец вече с 8 точки. Загубата на ЦСКА-София не бе приета добре от феновете на  тима, които скандираха след загубата „Люпко, вън!“