Реал Мадрид отпадна от Купата на Испания след голово зрелище

Real Madrid vs Real Sociedad Highlights 2016 videoРеал Сосиедад нанесе тежък удар по Реал Мадрид! Баските спечелиха с 4:3 насред „Сантяго Бернабеу“ в четвъртфинален двубой за купата на Испания. Момчетата на Зинедин Зидан влязоха в мача със самочувствието на лидери в Ла Лига. Освен това Реал беше в серия от 21 мача без поражение във всички турнири. Треньорът обаче беше направил доста промени в състава, които дадоха отражение на представянето на тима.  Мартин Йодегор (22) откри резултата, а Александър Исак се развихри в началото на второто полувреме, когато заби две попадения в разстояние на по-малко от 100 секунди. Марсело намали в 59-ата минута, но десет след това Микел Мерино се разписа след асистенция на Исак. Родриго (81) и Начо (90+3) добавиха две попадения на сметката на Реал Мадрид, за да направят края на мача инфарктен.