ЦСКА 1948 загуби от поляци в контрола

Йънг Бойс победи с 3:0 ЦСКА от група „А“ на Лига Европа

Йънг Бойс победи ЦСКА-София ЦСКА 1948 загуби от полския Стал (Мелец) с 1:2 в първата си контрола от лагера в Турция

Футболният ЦСКА 1948 загуби от полския Стал (Мелец) с 1:2 в първата си контрола от зимната подготовка. . Поляците, за които това бе последна проверка от подготовката в Алания, поведоха с гол на Дамян Павловски в 35-а минута, а Марчин Флис удвои резултата пет минути след почивката след центриране от фаул. Националът Ивайло Чочев, който влезе като резерва, върна едно попадение за „червените“ в 62-а минута. Като титуляр за Стал започна бившият защитник на ЦСКА-София Божидар Чорбаджийски, а през втората част за полския тим на терена се появи и друг български футболист – Алекс Колев.

Следващата проверка за ЦСКА 1948 в Турция е на 26-и януари срещу украинския Олександрия.