Цървена звезда завърши 2:2 срещу Милан в  първия мач от 1/16-финалите в Лига Европа

Цървена звезда елиминира Йънг Бойс за да достигне груповата фаза на Шампионската лига

Crvena zvezdaСръбският шампион Цървена звезда не се даде на Милан, макар да беше с 10 човека в последните 15 минути и завърши 2:2 при домакинството си в Белград в първи мач от 1/16-финалите мач между двата тима от турнира Лига Европа. Два гола на „Райко Митич” за „росонерите” бяха отменени през първата част заради засада или игра с ръка, но в 42-ата минута Радован Панков си вкара топката в собствената врата и даде аванс на гостите. Канга от дузпа пък изравни в 51-ата, но нов наказателен удар, този път за Милан, изведе „росонерите” напред, след като Тео Ернандес бе точен. В третата минута на добавеното време Милан Павков оформи крайното 2:2 в срещата която се игра в Сърбия.