В мач с два червени картона Арда (Кърджали) и ЦСКА 1948 завършиха 0:0

Отборите на Арда (Кърджали) и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в среща от 29-ия кръг на efbet лига. Това беше първи мач в плейофите за „червените“, които бяха с много заразени играчи с коронавирус и записаха служебна загуба от ЦСКА-София, а срещата им с Локомотив (Пловдив) беше отложена.

Арда е на четвърто място в класирането с 49 точки, а ЦСКА 1948 е на петата позиция с 39 точки. И двата отбора завършиха срещата с по десет души. Домакините останаха с човек по-малко в средата на втората част, след като Иван Коконов беше изгонен след намеса на системата ВАР, а малко преди края на мача Александър Александров от гостите получи втори жълт картон.

В тима на домакините се завърнаха след контузии Спас Делев и Жуниньо. До края срещата беше равностойна, като чисти ситуации пред двете врати почти липсваха и отборите си поделиха точките.