Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

ВМА отбелязва Деня на спасението – засилва се натискът върху болницата заради ковид

[post-views]
[post-views]

С едноминутно мълчание и вой на сирени, точно в 12 часа пред Военномедицинска академия беше почетена паметта на медиците, загинали при спасяване на човешки живот. Известни са имената на над 130 лекари и 20 медицински сестри, загинали по време на работа, предимно след извършване на тежки операции, катастрофи с линейки, както и след заразяване с болестите на свои пациенти. Към тях сега добавяме и загубилите живота си заради КОВИД-19.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани