Министерство на отбраната
информационен център

Последвайте ни!

Волейболистките на Марица срещу Безие в първия си мач от Шампионската лига тази вечер

[post-views]
[post-views]
Favicon_File

Антоанета Илиева

Женският волейболен отбор на Марица Пловдив вече е във френския град Нарбон, където тази вечер стартира участието си в груповата фаза на Шампионската лига срещу Безие. Маричанки проведоха първата си тренировка на френска земя и очакват с настроение първата среща от група D на Шампионската лига. Двубоят Безие – Марица е от 21.00 часа.

Заниманието се проведе в Двореца на спорта, културата и труда в Нарбон, защото Арена Нарбон, на който ще се играе двубоя утре, беше заета с мач на мъжкия волейболен отбор на Нарбон.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

[crp]

 

 

За да получавате всички новини за Българската армия, изтеглете мобилното приложение ARMYMEDIABG от тук

Виж още

Избрани