Славия ще играе на полуфиналите в шампионата по волейбол за жени след успех срещу Левски София

Славия се класира за полуфиналите в шампионата на България по волейбол за жени. „Белите“ се наложиха с 3:0 гейма пред собствена публика срещу Левски София и триумфираха с 2:1 успеха в серията

Славия се класира за полуфиналите в шампионата на България по волейбол за жени след като спечели серията срещу Левски София с 2:1 победи.

„Сините“ опитаха да бъдат равностойни на домакините в първите две части, но отстъпиха съответно на 22 и на 19 точки. В третия гейм „белите“ не оставиха никакви шансове за гостите и приключиха двубоя след 25:9 за повече от 70 минути.

На полуфиналите в шампионата Славия ще се изправи срещу шампиона Марица Пловдив.