Португалия с Ронадло постигна разгромна победа със 6:0 като гост на Люксенбург

Кристиано Роналдо отбеляза четири гола за Ал-Насър в първенството на Саудитска Арабия

Португалия продължава да впечатлява с представянето си в европейските квалификации. Възпитаниците на Роберто Мартинес записаха нова гръмка победа и във втория си мач от група „J“. След като в първия си двубой разбиха с 4:0 Лихтенщайн, този път „мореплавателите“ бяха още по-убедителни и се наложиха с 6:0 в гостуването си на Люксенбург.

Кристиано Роналдо се разписа на два пъти в 9-ата и 31-вата минути, а освен него точни бяха Жоао Феликс в 15-ата, Бернардо Силва в 18-ата, Отавио в 77-ата и Рафаел Леао в 89-ата минута. Освен това още едно попадение на гостите бе отменено, а Леао пропусна и дузпа.

С тази победа Португалия е едноличен лидер в групата с 6 точки, докато Люксембург допусна първа загуба от 7 мача насам и остава на 5-ото място в групата с 1 спечелена точка.