Сасуоло нанесе първа загуба на Интер през сезона в серия А

Снимка: БТА

Милан направи пълен обрат от 0:1 до 3:1 срещу Каляри в мач от 6-ия кръг на Италианската Серия А, с което се изкачи на втората позиция във временното класиране с 15 точки. Лидер със същия актив е отбора на Интер, който  претърпя първата си загуба през сезона с 1:2 от Сасуоло

Сасуоло нанесе първа загуба на Интер през сезона в Серия А. „Черно-зелените“ постигнаха победа с 2:1 като гост в Милано в мач от междинния шести кръг на Серия А. „Нерадзурите“ имаха аванс от 1:0, благодарение на гол на Дензъл Дъмфрис, който падна в самия край на първата част. Въпреки това Сасуоло успя да се надигне и се пребори за победата през втората част. Недим Байрами и Доменико Берарди се разписаха за успеха, чрез който тимът събра 9 точки и заема 8-ата позиция във временното класиране. Интер остава лидер с 15 точки, колкото има и Милан. Преди това  „росонерите“ победиха Каляри постигайки пълен обрат от 0:1 до 3:1. Загубата на островитяните ги прати на последната позиция, след като по същото време Емполи спечели като домакин на Салернитана. В другите мачове от Серия А, Лацио постигна победа с 2:0 у дома срещу Торино, а Аталанта спечели с 1:0 гостуването си на Верона.