Етър и Локомотив (София) си поделиха точките

В среща от 32-рия кръг  ни футболното ни първенство в мач с три червени картона Етър и Локомотив (София) завършиха 1:1 на стадион „Ивайло“ във Велико Търново. Двубоят започна с минута мълчание в памет на бившия треньор и футболист на Локомотив (София) Данило Дончич, който почина внезапно в началото на май. Етър, който вече изпадна от елита, игра без напрежение и доминира през първото полувреме. „Виолетовите“ поведоха в 8-а минута с гол на Йоаким Карсела, но Локомотив изравни пет минути след почивката, чрез попадение на Димитър Митков. В 70-а минута Мартин Моран получи втори жълт картон за оспорване на съдийско решение и остави Етър с човек по-малко. В добавеното време двама играчи на Локомотив бяха изгонени – Гонсало Кардосо и Карлос Франса получиха червени картони и оставиха своя отбор с девет души. Краен резултат Етър – Локомотив (София) 1:1