ПСЖ и Реал М не се победиха, Малмьо с първа победа в групите

psg_real_mПари Сен Жермен и Реал (Мадрид) завършиха 0:0 във френската столица в среща от третия кръг в група „А“ на Шампионската лига. Гостите създадоха повече опасни положения, въпреки отсъствието на Гарет Бейл, Карим Бензема и Хамес Родригес, но вратарят на домакините Кевин Трап отрази удари на Кроос, Роналдо и Каземиро. През втората част парижани владееха повече топката, но рядко стигаха до ситуации пред Кейлор Навас. В другата среща от групата Малмьо се наложи над гостуващия Шахтьор (Донецк) с 1:0 и записа първи успех в кампанията. Маркус Розенебрг реализира единственото попадение в 17-ата минута, след като засече от точката за изпълнение на дузпа добро подаване по тревата на Па Конате от ляво.