Суботица – Партизан 0 : 3

Суботица – Партизан   0 : 3

vlcsnap-2016-04-21-16h48m47s13Иван Бандаловски се отчете с гол и асистенция при при победа с класика на Партизан в полуфинала за Купата на Сърбия срещу Спартак (Суботица). В първия двубой между двата тима в Белград мачът завърши 0:0 и така с общ резултат 3:0 Партизан стигна до двубоя за трофея. Другият българин в състава на „гробарите“ Валери Божинов също взе участие в мача, като и двамата с Бандаловски бяха титуляри. Божинов остана на терена до 63-ата минута, докато Бандата записа цял мач. Двубоят започна перфекто за гостите, които поведоха още във 2-рата минута след гол на Михайлович дошъл след асистенция на Бандаловски. През втората част Партизан се справи с първоначалния натиск на домакините и в края нанесе решителен удар с попадения на Влахович (84-тата минута) и Бандаловски (90-тата минута). На финала Партизан ще срещне победителя от сблъсъка между Борац Чачак и Явор Иваница. В първия двубой Явор победи с 2:1.