Тотнъм – Нюпорт Каунти 2 : 0

Тотнъм – Интер   1 : 0

TOTNAMПреди две седмици Тотнъм едва се спаси от срамно отпадане от четвъртодивизионния Нюпорт Каунти още в 3-ия кръг на ФА Къп. Тогава късен гол на Хари Кейн осигури на „шпорите“ преиграване на „Уембли“, в което разликата в класите си пролича много бързо. Пред около 40 000 по трибуните, една пета от които  фенове на гостите, отборът на Маурисио Почетино се наложи с 2:0 и в следващата фаза на състезанието ще срещне Рочдейл. Автогол на Дан Бътлър в 26-ата минута улесни задачата на Тотнъм, а малко по-късно се разписа и Ерик Ламела. След почивката домакините направиха половин дузина пропуски от чисти позиции, а дълбоко в добавеното време вратарят на Тотнъм Мишел Ворм попречи на Нюпорт да стигне до почетно попадение.