Септември (София) – Етър 1 : 0

Eтър – Септември   2 : 1

638-397-septemvri-etyrОтборът на Септември (София) излъга Етър с 1:0 в първи мач от група „Б“ на втората осмица на Първа лига. Герой за домакините се превърна Борис Галчев, който отбеляза победното попадение в 39-ата минута. Успехът е изключително важен за състава на Николай Митов, който е лидер в групата с 34 точки и почти сигурно си гарантира едно от първите две места в групата. Тимът на „виолетовите“ имаше инициативата през по-голямата част от мача, но отново не успя да запише победа под ръководството на Красимир Балъков. Бала има три равенства и четири поражения в първите си седем двубоя начело на родния му клуб. „Болярите“ останаха с 21 точки, като заемат последното място в групата и изостават на 11 точки от Локомотив (Пловдив).