Утре е финалът на софийското гарнизонно първенство по футбол на малки врати

В първият полуфинал игран от 14 часа един срещу друг застанаха съставите на ВВС и СВ. Пехотинците победиха летците с 4:0 като отбелязаха по две попадения във всяка част. С два гола се отчете Емил Бункин, а по един гол отбелязаха Георги Тодоров и Венислав Николов. Битката на терена беше оспорвана до отбелязването на първия гол, след което нивото на игра на отборът на ВВС спадна. Във вторият мач игран от 15 часа домакините на турнира от ВА загубиха с 0:5 от Националната гвардейска част. Два гола за победата отбеляза командирът на гвардейците бригаден генерал Боян Ставрев. Също две подения в сметката си записа Петър Раков. Още един гол добави началник щаба на гвардейската част подполковник Кънчо Иванов. Утре от 14 часа е срещата за трето място между тимовете на ВВС и ВА, а от 15 часа съставите на СВ и НГЧ ще излъчат шампиона за 2015 година. Веднага след финала е официалното закриване и награждаване. Освен отборната титла, купи и медали за призовата тройка, организаторите са предвидили и индивидуални призове. Специални статуетки ще получат най – добрите по постове – вратар, защитник и нападател, като има и специална награда за феърплей.