Favicon_File

Спортинг – Легия 2 : 0

Спортинг – Легия   2 : 0

sporting-dostБългарският национал Михаил Александров игра едно полувреме за Легия (Варшава) при загубата от Спортинг (Лисабон) с 0:2 в Шампионската лига. Бившият футболист на Лудогорец се появи на терена след почивката, когато домакините вече бяха взели добър аванс с попадения на Брайън Руис и Бас Дост. Поражението на „Жозе Алваладе“ остави Легия на дъното в група „F“ без точка и отбелязан гол, а Спортинг събра 3 точки и заема трета позиция, след Реал Мадрид и Борусия (Дортмунд), които имат по 4 точки. За Легия това беше общо седми пореден мач в Шампионската лига без отбелязан гол. В следващия кръг на поляците им предстои още по-тежко изпитание – гостуване на Реал Мадрид на „Сантиаго Бернабеу“. Спортинг пък приема Борусия. Отборът на Жорже Жезус ще търси задължителна победа в битката за едно от първите две места.