Favicon_File

ЦСКА-София – Лудогорец

cska-ludoЦСКА-София и Лудогорец завършиха 1:1 в дербито от третия кръг в шампионския плейоф в Първа лига. Резултатът откри Петрус Бумал, който реализира дузпа в 64-ата минута. Тогава Паломино игра с ръка извън наказателното поле, но реферът Стефан Апостолов, след консултация със страничния съдия, сбърка и вместо фаул, посочи бялата точка. В 76-ата минута Марселиньо изравни след груба грешка в червената отбрана. Въпреки че разградчани бяха ощетени в тази среща, те отново играха изключително слабо, с много елементарни грешки при подаванията си, затвърждавайки трагичната си форма от началото на пролетния полусезон. Освен това лидерът в Първа лига демонстрира, че и физически не е в оптималното състояние.