Етър – Левски 0 : 0

Етър – Левски   0 : 0

Etur_V.Turnovo-Dunav_RuseОтборът на Левски не успя да победи Етър в гостуването си от втория кръг на efbet Лига. Пред около 9000 зрители двата тима завършиха 0:0 на стадион „Ивайло“, като гостите могат да съжаляват, че пропуснаха да запишат четвърта поредна победа под ръководството на Петър Хубчев. Равенството е първо за Хубси начело на столичани след трите поредни успеха. 26-кратните шампиони направиха два страхотни пропуска. Първо голмайсторът до момента през сезона Давиде Мариани пропиля отличен шанс в 42-ата минута, а след почивката и Дени Алар се размина с попадение в 70-ата минута. Тогава обаче Христо Иванов показа прекрасен рефлекс и спря дебютиралия в родното първенство австриец, които търсеше първи гол в елита ни. Над 3000 фенове на „сините“ подкрепяха гостите, които се опитваха 98 минути да стигнат до трите точки, но така и не можаха да пробият добре подредената отбрана на домакините.