ЦСКА 1948 – Монтана 1:0

nov v montanaОтборът на ЦСКА 1948 постигна трета поредна победа в контролните срещи преди новия сезон в efbet Лига :

Новакът в елита ЦСКА 1948 победи Монтана с 1:0 в контролна среща, играна на Национална футболна база в Бояна. Победата е трета поредна за ЦСКА 1948 в контролите този месец под ръководството на новия старши треньор Красимир Балъков. Андон Гущеров отбеляза единствения гол със задна ножица в 16-а минута на мача. В 75-ата минута Денислав Александров можеше да удвои преднината на тима си. Прострелен пас отдясно достигна до крилото, но талантът не успя да преодолее вратаря Орлинов. Малко по-късно Цветомир Тодоров се оказа на чиста позиция за стрелба, но диагоналният му удар бе спасен от стража. Това бе трета проверка и за двата отбора. “Червените” победиха досега Беласица с 2:0 и Септември (Симитли) с 4:1. Монтана който се готви за решителния си бараж за класиране в efbet Лига също записа два успеха с 5:0 над Беласица и 2:0 над Миньор (Перник).